İlk Yardım Çantası Opsiyonel

15,00₺

Mevcut Seçenekler:

Satın alabilmek için asgari adet: 10

Etiketler: İlk Yardım Seti Opsiyonel

Bu sayfadan kendi ürününüzü yapılandırabilirsiniz. İlk yardım çantası içeriğini kendiniz oluşturarak sipariş verebilirsiniz.


KENDİ İLK YARDIM PAKETİNİ KENDİN YAP!

İlk yardım bir kaza ya da afet durumunda hastaya veya kazazedeye yapılan ilk tıbbi müdahaledir.  Bilinçli ve doğru zamanda uygulanan ilk yardım hastanın veya kazazedenin sağlık durumunun kötüye gitmesini engellediği gibi hayat kurtarmaktadır. Doğru bir ilk yardım ile kaza veya hastalık sonrasında oluşabilecek kötü durumların etkisi oldukça azaltılabilmektedir. İlk yardım çantası ise çeşitli kazalarda veya doğal afetlerde ambulans gelene kadar sağlık personelinin ilk müdahaleyi uygularken kullandıkları tıbbi eşyalardan oluşan bir kittir. Bu nedenle her zaman yanımızda ilk yardım çantasının bulunması ve çanta içindeki tıbbi malzemelerin yeterli olması oldukça önemlidir.


İlk yardım çantasının okullarda, araçlarda, uçak ve gemilerde, otobüslerde bulundurulması ülkemizde zorunludur. Hayatımızın her alanında yer alması zorunlu olan bu ilk yardım çantalarının acil durumlarda herkes tarafından kolay ulaşılabilir olması büyük önem taşımaktadır. Ayrıca ulaşılabilirliğin yanında bilinçli uygulama da önem arz etmektedir.

İlk yardım çantasında çeşitli durumlara yönelik birbirinden farklı tıbbi malzeme bulunmalıdır. Çantada bulunan ürün çeşitliliği arttıkça ilk müdahalenin yapılması kolaylaşacak hayat kurtarma ihtimalide o ölçüde artacaktır. İlk yardımın başarılı olabilmesi için temel malzemelerin yanında birçok farklı üründe bulunmaktadır.


 Sitemizde opsiyonel ilk yardım çantası seçeneği ile ilk yardım çantanızın içeriğini kendiniz oluşturabilir, istediğiniz çantaya sahip olabilirsiniz. İlk yardım çantasına dahil edebileceğiniz 17 farklı ürün seçeneği bulunmaktadır. Mevcut seçeneklerden istediğinizi sepete ekleyerek özelleştirilmiş ilk yardım çantanızı oluşturabilirsiniz. Kişiselleştirilmiş ilk yardım çantası ile daha özel durumlardaki kaza veya afet durumlarına hazırlıklı olabilirsiniz.


Örneğin mevcut seçeneklerde yer alan termal yanık örtüsünü sepetinize ekleyerek kaza anında vücut ısısının düşmesini ve su kaybını engelleyebilirsiniz. Sepetinize bandaj makası ekleyerek bandajın dokuya zarar vermeden kesilmesini sağlayabilir, çeşitli diğer ürünlerin sayısını da artırıp azaltabilir, ürün boyutlarına karar verebilirsiniz. Sitemiz ilk yardım çantasında opsiyonel bir seçenek sunarak sizlerin daha özgür ve keyifli bir alışveriş yapmasını da amaçlamaktadır.


Sizde kişisel ilk yardım çantasına sahip olmak istiyorsanız sitemizi ziyaret edebilir mevcut olan ürün seçenekleri ile ilk yardım çantanızı oluşturabilirsiniz. Kişiselleştirdiğiniz ilk yardım çantanız aynı gün kargoya verilmektedir. 


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.